RN73H2ETTD7772A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7772A10
JLCPCB Part #
C4192977
Description
250mW 77.7kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS