RN73H2ETTD7681F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD7681F25
JLCPCB Part #
C4289823
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS