RN73H2ETTD7680A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7680A10
JLCPCB Part #
C4113908
Description
250mW 768Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS