RN73H2ETTD7062C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7062C10
JLCPCB Part #
C4220985
Description
-55℃~+155℃ 250mW 70.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS