RN73H2ETTD6650D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6650D50
JLCPCB Part #
C4132050
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS