RN73H2ETTD64R9F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD64R9F50
JLCPCB Part #
C4002069
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS