RN73H2ETTD6121F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6121F10
JLCPCB Part #
C3942369
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.12kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS