RN73H2ETTD5831B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5831B25
JLCPCB Part #
C4287572
Description
250mW 5.83kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS