RN73H2ETTD4871D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4871D25
JLCPCB Part #
C4344208
Description
250mW 4.87kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS