RN73H2ETTD4751B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4751B25
JLCPCB Part #
C4309870
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.75kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS