RN73H2ETTD4641C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4641C25
JLCPCB Part #
C3934931
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.64kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS