RN73H2ETTD4530C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD4530C10
JLCPCB Part #
C3942982
Package
1210
Description
250mW 453Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS