RN73H2ETTD4481F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4481F25
JLCPCB Part #
C4347314
Description
250mW 4.48kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS