RN73H2ETTD4480F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4480F10
JLCPCB Part #
C4055959
Description
-55℃~+155℃ 250mW 448Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS