RN73H2ETTD4270C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4270C50
JLCPCB Part #
C4072651
Description
-55℃~+155℃ 250mW 427Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS