RN73H2ETTD3880C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3880C50
JLCPCB Part #
C4324082
Description
-55℃~+155℃ 250mW 388Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS