RN73H2ETTD3790D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3790D50
JLCPCB Part #
C4281418
Description
-55℃~+155℃ 250mW 379Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS