RN73H2ETTD36R1D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD36R1D25
JLCPCB Part #
C3966602
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS