RN73H2ETTD3612F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3612F25
JLCPCB Part #
C3998432
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS