RN73H2ETTD33R0D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD33R0D25
JLCPCB Part #
C4341464
Description
250mW 33Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS