RN73H2ETTD3121B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3121B25
JLCPCB Part #
C4130914
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.12kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS