RN73H2ETTD2771F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2771F50
JLCPCB Part #
C4146587
Description
-55℃~+155℃ 2.77kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS