RN73H2ETTD2670D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2670D10
JLCPCB Part #
C4344984
Description
-55℃~+155℃ 250mW 267Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS