RN73H2ETTD2460C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2460C10
JLCPCB Part #
C4009031
Description
-55℃~+155℃ 246Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS