RN73H2ETTD2431C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2431C50
JLCPCB Part #
C4332628
Description
2.43kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS