RN73H2ETTD2371B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2371B25
JLCPCB Part #
C4189768
Description
2.37kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS