RN73H2ETTD2200D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2200D25
JLCPCB Part #
C3933215
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS