RN73H2ETTD2002D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2002D10
JLCPCB Part #
C4073166
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS