RN73H2ETTD1962F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1962F100
JLCPCB Part #
C4336896
Description
19.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS