RN73H2ETTD18R4F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD18R4F50
JLCPCB Part #
C4024901
Description
-55℃~+155℃ 18.4Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS