RN73H2ETTD1331F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1331F25
JLCPCB Part #
C4326872
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS