RN73H2ETTD12R7F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD12R7F100
JLCPCB Part #
C4074635
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS