RN73H2ETTD1230B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1230B10
JLCPCB Part #
C4121671
Description
-55℃~+155℃ 123Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS