RN73H2BTTD8871A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD8871A05
JLCPCB Part #
C4301557
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS