RN73H2BTTD8562D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD8562D50
JLCPCB Part #
C2544648
Package
1206
Description
250mW 85.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS