RN73H2BTTD82R0A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD82R0A25
JLCPCB Part #
C2571171
Description
250mW 82Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS