RN73H2BTTD7873C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD7873C10
JLCPCB Part #
C2569489
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS