RN73H2BTTD75R9F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD75R9F100
JLCPCB Part #
C2543506
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS