RN73H2BTTD7593F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD7593F10
JLCPCB Part #
C3922027
Description
250mW 759kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS