RN73H2BTTD7591B05
MFR.Part #
RN73H2BTTD7591B05
JLCPCB Part #
C4291799
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.59kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS