RN73H2BTTD74R1D25
MFR.Part #
RN73H2BTTD74R1D25
JLCPCB Part #
C3911926
Description
-55℃~+155℃ 250mW 74.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS