RN73H2BTTD7323B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD7323B25
JLCPCB Part #
C2558044
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS