RN73H2BTTD7230B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD7230B10
JLCPCB Part #
C2573405
Description
250mW 723Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS