RN73H2BTTD7151D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD7151D10
JLCPCB Part #
C2563264
Description
250mW 7.15kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS