RN73H2BTTD6263F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD6263F100
JLCPCB Part #
C2544762
Description
-55℃~+155℃ 250mW 626kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS