RN73H2BTTD6201B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD6201B25
JLCPCB Part #
C4071589
Description
250mW 6.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS