RN73H2BTTD6200A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD6200A25
JLCPCB Part #
C2571209
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS