RN73H2BTTD6123C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD6123C25
JLCPCB Part #
C4263266
Description
-55℃~+155℃ 250mW 612kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS