RN73H2BTTD6121F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD6121F25
JLCPCB Part #
C3981707
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.12kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS