RN73H2BTTD6043C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD6043C10
JLCPCB Part #
C2569375
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS